Deweloper Roku sp. z o.o.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy przede wszystkim na jakość, najlepsze materiały oraz profesjonalnych fachowców. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy.

Prezes Zarządu, Marcin Woźniak


Zajmujemy się realizacją inwestycji rynku pierwotnego, która polega na budowie i sprzedaży nowych domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Posiadamy ponad siedmioletnie doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy angażują wszystkie swoje siły w rozwój naszej firmy.

Nasze domy budujemy z dbałością o każdy szczegół, wykorzystując najnowsze technologie oraz trendy, nie zapominając jednocześnie o standardowych zasadach tradycyjnej sztuki budowlanej.

Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność oraz rozkład pomieszczeń, kierując się potrzebami naszych klientów.

Obecnie koncentrujemy się na budowaniu nowych domów w Jabłonnie, Chotomowie i okolicach Legionowa.

Wszystkie budynki oddawane są w pełnym stanie deweloperskim lub pod klucz – w zależności od preferencji klientów.


Co nasi klienci mówią o nas?

Deweloper Roku sp. z o.o.

Zajmujemy się realizacją inwestycji, która polega na budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Nasze domy budujemy z dbałością o każdy szczegół, wykorzystując najnowsze technologie oraz trendy, nie zapominając jednocześnie o standardowych zasadach tradycyjnej sztuki budowlanej.

Lokalizacja

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas w zgodzie z naturą, a zarazem poszukujesz świetnej lokalizacji mieszkaniowej z dobrym dojazdem do centrum Warszawy, to Domy Jabłonowska spełnia Twoje oczekiwania.

Dobry projekt

Zawsze wybieramy najlepsze projekty. Współpracujemy z renomowaną pracownią architektoniczną ARCHON+. Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność oraz rozkład pomieszczeń, kierując się potrzebami naszych klientów.

Jakość

Nasze domy budujemy z dbałością o każdy szczegół, wykorzystując najnowsze technologie oraz trendy, nie zapominając jednocześnie o standardowych zasadach tradycyjnej sztuki budowlanej.

Domy Jabłonowska domy Jabłonna, segment legionowo domy legionowo. Mieszkania legionowo segmenty jabłonna, domy jabłonna, deweloper legionowo domy jabłonowska. Mieszkania legionowo, rynek pierwotny domy Legionowo, deweloper-roku. Mieszkania legionowo nowe mieszkania legionowo rynek pierwotny, segmenty chotomów bliźniak chotomów. Bliźniaki Legionowo deweloper roku, domy Chotomów, domy-legionowo. Domy w doskonałej lokalizacji, bliźniaki, deweloper Legionowo, domy pod Warszawą. Segmenty Legionowo mieszkania dom pod warszawą, domy w okolicy warszawy, Legionowo.

Zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń 601-067-628
lub napisz biuro(at)deweloper-roku.pl.

Skontaktuj się z nami