Domy Jabłonowska

Osiedle Domy Jabłonowska położone jest w malowniczym miejscu – na pograniczu Legionowa, Jabłonny i Chotomowa, skrzyżowanie ulic Kisielewskiego i Jabłonowskiej. Dookoła znajdują się same nowe domy, dzięki czemu całość tworzy nowoczesne podwarszawskie osiedle. To cudowne miejsce zarówno do mieszkania jak i na spacery czy wycieczki rowerowe. Wszystkie domy mają bezpośredni wjazd z drogi gminnej, utwardzonej o szerokości 10m, dzięki czemu bezproblemowo można wjeżdżać i wyjeżdżać z bramy.

Zielona Jabłonna

Kolejnym atutem tej lokalizacji jest cisza, dzięki czemu można w spokoju wypić kawę w swoim ogrodzie. Na działkach rosną brzozy i sosny dzięki czemu od razu po wprowadzeniu mamy zaaranżowany ogród oraz troszkę cienia, gdzie można się schować w upalne dni. Działki sąsiadów przez ogrodem zarośnięte są żywopłotem dzięki czemu od razu mamy naturalny zielony „mur” zapewniający nam trochę intymności. W okolicy znajduje się ścieżka zdrowia, ścieżki rowerowe oraz las, gdzie można udać się na spacer.

Rozbudowana infrastruktura

Nieopodal inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura - Kościół, delikatesy FENIX, Biedronka, stacja benzynowa, apteka, sklep ogrodniczny, pizzeria, myjnia samochodowa oraz wiele mniejszych slepów i punktów usługowych.

Edukacja

W najbliższej okolicy znajdują się:

  • - Przedszkole gminne
  • - Szkoła podstawowa
  • - Gimnazjum
  • - Szkoła jeżyków obcych
  • - Liceum ogólnokształce

Dojazd do pracy bez korków - SKM

W okolicy ok. 1,5 km znajduje się stacja kolejki miejskiej SKM – stąd w 30 min dojeżdżamy do centrum Warszawy.

Autobusem...

Nieopodal znajduje się przystanek linii autobusowej 741. Linia 741 ma swój przystanek przy ulicy Partyzantów i dowiezie nas ul. Modlińską w 30 min na Nowodwory, skąd tramwajem w 10 min możemy się dostać do metra Młociny.

Samochodem...

Dojazd do pracy samochodem do centrum Warszawy też nie stanowi problemu – ul. Modlińską oraz mostem Północnym zajmuje ok 30 minut.

Sport i rekreacja

W czasie 5 min dotrzemy kompleksu sportowo-rekreacyjnego Arena Legionowo, w którym znajduje się siłownia, tenis, squash. Po drugiej stronie jest nowoczesny park z bezpłatną tężnią oraz siłownią na świeżym powietrzu. W okolicy ponadto jest basen, stadion, punkty fitness, siłownie.
Gmiana Jabłonna słynie z jedynego w okolicy Warszawy pola golfowego w Rajszewie, na którym można spędzić wspaniały czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Sprawdź lokalizację inwestycji

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas w zgodzie z naturą, a zarazem poszukujesz świetnej lokalizacji mieszkaniowej z dobrym dojazdem do centrum Warszawy, to Domy Jabłonowska spełnia Twoje oczekiwania.